Bize Ulaşın

Donanımtr olarak, sizinle iletişim kurmayı ve sorularınızı yanıtlamayı önemsiyoruz. Donanımtr ile aşağıdaki yöntemler ile iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya

Donanımtr sosyal medya platformlarında da aktiftir. Bizi sosyal medya platformları üzerinde takip ederek güncel bilgilere, haberlere ve etkinliklere erişebilirsiniz. Ayrıca, sosyal medya üzerinden de bize mesaj göndererek iletişim kurabilirsiniz.

E-Posta

Bizimle iletişime geçmek istediğiniz konuyla ilgili bir e-posta göndermek isterseniz, [email protected] e-posta adresini kullanabilirsiniz. Size en kısa sürede yanıt vermeye çalışacağız.

İletişim Formu

Aşağıda bulunan iletişim formunu doldurarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsim, e-posta adresi ve mesajınızı bize ileterek sorularınızı, önerilerinizi veya geri bildirimlerinizi paylaşabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra, size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

    Sizinle iletişim kurmak ve size yardımcı olmak bizim önceliğimizdir. Herhangi bir sorunuz, öneriniz veya geri bildiriminiz varsa, lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin. Size en iyi hizmeti sunabilmek için elimizden geleni yapacağız.