Tiktok’un Parlayan Yıldızları

tiktok video

Bildiğiniz gibi musically ile yolculuğuna başlayan, TikTok ile devam eden bir uygulama var. Ve tabi ki bu uygulamada da çok takipçiye sahip, sevilen isimler var. Bu ünlü isimlerin en başında Charli D’amelio gelmekte.

Tiktok yıldızları

Charli D’amelio

Kendisi çektiği dans videoları ile ünlü oldu. Ve bence gerçekten de ünlü olmayı hak ediyor. Çok bambaşka bir yeteneği var. Karakteri, dış görünüşü veya insanlara davranış şekline kadar her şeyi ile mükemmel bir insan olduğunu düşünüyorum.

Addison Rae Easterling

Addison ise pek belirli videolar çekmiyor genelde. Dans, arkadaşlarla videolar veya türlü türlü içerikler üretiyor. Onun da çok tatlı birisi olduğunu düşünüyorum şahsen.

Chase Hudson’dan

Oda belirli bir kalıba göre videolar çekmiyor genelde. Tarzıyla da çok seviliyor aynı zamanda. Onu da beğeniyorum bence yetenekli birisi.

Bryce Hall’dan

Bryce’da Sway House diye bir kulüpte bulunuyor. Ve aynı Chase veya Addison gibi oda belirli bir kalıba göre videolar çekmiyor. Ve tabi ki kızlar tarafından yakışıklı olmasıyla da oldukça ilgi görüyor.

Noah Beck

Noah Beck bir dans ile ünlü oldu bildiğim kadarıyla. Ve dans yeteneğinin güzel olduğunu düşünüyorum. Bu arkadaşımız da kızlardan az ilgi görmüyor değil zaten.

Girls&She

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz